pit 37, pit 36, pit 2023, pit 2024
pity 2023, pit-36, pit-37

PIT FORMAT®

Darmowy program PIT 2023 Format przyjaźnie i bezbłędnie poprowadzi Cię przez wszystkie kroki konieczne do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego i przekazania 1,5% podatku na społecznie ważny cel, jakim jest pomoc dzieciom i młodzieży. Jak rozliczyć pit w 2024 roku szybko i bezbłędnie? Kliknij przycisk: „Pobierz za darmo" i rozlicz swój PIT.

Program PIT Forma® od lat wspiera działalność charytatywną. Pomagamy wielu Organizacjom Pożytku Publicznego w zbiórce 1,5%. Obecnie szczególnie doceniamy działalność Stowarzyszenia Poranek KRS: 0000445584, które stawia sobie za cel prowadzenie i wspieranie działań dobroczynnych oraz krzewienie edukacji. Poranek niesie pomoc ludziom w potrzebie, w tym całym rodzinom, dążąc do ich usamodzielnienia. Ponadto Stowarzyszenie w swoich działaniach mocno stawia na edukację, na przywrócenie godności każdej osobie.

Wypełnij PIT w programie PIT Format i wesprzyj swoim 1,5% podatku tysiące podopiecznych Stowarzyszenia– osoby chore, wykluczone społecznie, seniorów i rodziny wielodzietne. Dowiedz się więcej o Stowarzyszeniu Poranek na www.poranek.pl.