Rozliczanie formularzy PIT Z – Złożenie formularzy PIT 28B

Przekaż swój 1% na Podkarpackie Stowarzyszenie Rodziców Dzieci z Chorobą Nowotworową Iskierka Nadziei

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000274721

  • Adres: UL. NARUSZEWICZA 11, 35-055 RZESZÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to poza tym możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, jakie przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znaczne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie decydujących obowiązków organizacji. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić jeden procent.
Rozliczenia roczne - załącznik PIT BR 2020, rozliczanie PIT D 2020, rozliczenie formularza PIT 39, rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT. Rozliczenia roczne PIT O 2019, rozliczenie roczne deklaracji PIT O 2020, roczne zeznanie PIT 38 2020. Rozliczenie roczne formularzy PIT 36S, rozliczanie formularzy PIT BR 2020, rozliczenia roczne druków PIT 36 2020. Rozliczanie zeznania podatkowego rocznego 2020, rozliczenie zeznań rocznych PIT 37 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !