Bezpłatny polecany program do wypełnienia pit-ów – Rozliczanie PIT 28A

Przekaż swój 1% na Międzygminny Klub Sportowy Skrzyczne Szczyrk

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000320260

  • Adres: UL. ZWALISKO 29, 43-370 SZCZYRK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znaczne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to w większości przypadków ułatwia wypełnienie istotnych dla nas problemów. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że Ty również masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 uprości ofiarować Twój 1 procent.
Wypełnianie druku PIT OP 2020, jak złożyć roczne zeznanie podatkowe PIT 36 2019, sporządź deklarację PIT 28A 2020. Roczne rozliczenia druków PIT 36L, rozliczenie roczne formularza PIT O 2020, rozliczanie druków PIT ZG 2020, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36LS 2019. Rozliczanie rocznego zeznania, rozliczenia roczne formularzy PIT 28A 2019. Rozliczanie zeznań rocznych PIT 39, rozliczenia rocznego zeznania PIT 39. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 28.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !