Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36 2019 – Rozliczanie PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Ochrony Zdrowia w Sulęcinie Nowoczesna Przychodnia, Diagnostyka i Specjalistyka

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000154315

  • Adres: UL. WIEJSKA 6, 69-200 SULĘCIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły są nieduże kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie decydujących obowiązków organizacji. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma prawo nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić jeden procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, to także możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia celem wykonania ich zadań statutowych. Byłoby wskazane pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej ogromne wsparcie.
Wyliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 2020, obliczenie deklaracji PIT Z 2019, składanie deklaracji PIT 39 2019. Rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT, rozliczenia formularzy PIT 2K 2019, rozliczenia roczne - PIT 2K 2019. Rozliczenia roczne - załączniki PIT Z 2019, rozliczanie rocznych zeznań, rozliczenie formularzy PIT B. Wypełnienie formularzy PIT Z 2019, oblicz zeznania roczne podatkowe PIT 28. Sporządź druk PIT OP 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !