Sprawdzony program do wypełniania pitów – Rozliczenia roczne – PIT Z

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Wesoła Stonoga

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000364524

  • Adres: UL. SAMBORA 5 A, 83-130 PELPLIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczenie podatku dochodowego, ale ponadto możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, jakie przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a program PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić 1%.
Wypełnianie deklaracji ZAP 3 2019, oblicz formularze PIT 28B, sporządzenie zeznań PIT 36. Pobierz łatwy program do wypełniania pit 2019, składanie druków PIT BR, roczne zeznanie PIT 2019. Rozliczenie roczne formularzy PIT 28A, rozliczanie formularzy PIT 36S 2020, rozliczenia roczne druków PIT 2020. Rozliczanie zeznania podatkowego PIT 36 2019, rozliczenia roczne formularzy PIT B, rozliczenia druków 2020, rozliczenia druku PIT DS 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !