Jak wypełnić załącznik PIT Z 2022 – Oblicz druki PIT M 2022

Przekaż swój 1,5% na DUSZPASTERSKIE STOWARZYSZENIE OSÓB Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000151618

  • Adres: OS. CENTRUM C 7, 31-930 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zdecyduj kto dostanie 1%, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja decydujących obowiązków organizacji. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2023 umożliwi przekazać jeden procent. PIT 2022 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2022 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia na rzecz danej OPP na działalność filantropijną. Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie.
Darmowy dobry program do rozliczenia pit, złożenie deklaracji PIT O, jak złożyć deklarację NIP 7. Wyliczanie druku PIT 2022, obliczenie zeznania podatkowego PIT 36L, składanie rocznego zeznania podatkowego PIT. Rozlicz formularze PIT 39, rozliczenie zeznania podatkowego rocznego PIT 37 2022, rozlicz zeznania podatkowe PIT 39. Rozliczenie roczne deklaracji PIT 28B, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych 2023, rozliczanie druku PIT 28B 2022.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !