Jak sporządzić załączniki PIT D – Złożenie rocznego zeznania PIT 36L

Przekaż swój 1% na Fundacja Zapobiegania Niepełnosprawności i Promocji Zdrowia Przy Oddziale Rehabilitacji Szpitala w Ełku Reha-Vitae

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000247350

  • Adres: UL. BARANKI 24, 19-300 EŁK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że każdy płatnik podatku ma prawo dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać Twój 1 procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń duże wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw.
Rozliczenie druku PIT 36L 2019, rozlicz roczne zeznania. Rozliczenia roczne formularzy PIT 39 2020, rozliczenia druków PIT. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 38 2019, rozliczenia formularzy PIT 39, rozliczenia roczne - PIT O. Rozliczenia roczne deklaracji PIT 28 2019, rozliczanie rocznych zeznań PIT 38 2019, rozliczenia roczne formularza PIT B 2020. Rozliczenia deklaracji PIT, rozliczenia druków PIT M 2019. Rozliczanie deklaracji PIT D 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !