Wypełnianie formularza PIT 2K – Rozliczenie roczne druku PIT BR

Przekaż swój 1,5% na Gminny Klub Sportowy Gromadka

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000281683

  • Adres: UL. SZKOLNA 9, 59-706 GROMADKA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji zasadnicze wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może udzielić wsparcia, a darmowy program PIT Format 2019 uprości ofiarować Twój 1 procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich prospołeczną działalność.
Wyliczenia PIT ZG, obliczanie druku PIT 28A 2020. Sporządzanie załącznika PIT M 2019, program do wypełnienia pit 2020, składanie zeznań rocznych PIT 36L, roczne rozliczenie formularza PIT M 2019. Rozliczenia rocznych zeznań PIT 28 2020, rozliczenia formularzy PIT 2K. Rozliczanie druku PIT 36, rozliczenia roczne deklaracji PIT, rozlicz formularz PIT, rozliczenia roczne formularza PIT DS. Rozliczenia roczne PIT B, rozlicz zeznania roczne PIT 28 2019.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !