Wypełnianie rocznego zeznania PIT 38 2020 – Wypełnij deklarację ZAP 3

Przekaż swój 1% na Klub Rowerowy Mtb Suwałki

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000445489

  • Adres: Płociczno-Tartak 17/1, 16-402 Suwałki
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może przyjść innym z pomocą, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to poza tym możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji istotna pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie ważnych dla nas zagadnień.
Składanie zeznania podatkowego rocznego PIT 28, rozlicz zeznania podatkowe PIT 36L 2020, rozliczenia roczne zeznań, rozliczenia formularza PIT 28A. Rozliczenia zeznania rocznego PIT 36, rozliczenia roczne - załącznik PIT 2K 2020, rozliczenie druków PIT DS. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 37 2019, rozliczenia roczne formularza PIT ZG 2019. Rozliczenie roczne - załącznik PIT WZ 2019, rozliczenia rocznego zeznania PIT. Sporządzanie formularza PIT 2K.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !