Złóż załącznik PIT O – Wylicz zeznania roczne podatkowe PIT 28 2020

Przekaż swój 1% na Jokot

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000376604

  • Adres: UL. KLAUDYNY 38/75, 01-684 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format usprawni podarować Twój 1 %. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2019 do rozliczania ze skarbówką, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent naszego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji ogromne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie znaczących dla nas spraw.
Sporządź deklarację PIT BR 2019, pobierz program do wypełniania pitów 2020, rozliczenie roczne formularza PIT ZG 2020, rozliczanie formularzy PIT 36. Rozliczenia roczne deklaracji PIT Z, wypełnij druki NIP 7 2020, pobierz dobry program do sporządzania pitów 2020, jak sporządzić druk PIT M 2019. Złożenie formularza PIT M 2020, jak złożyć formularz PIT, sporządzenie rocznego zeznania podatkowego PIT 38. Prosty program do rozliczania pit-ów 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !