Sporządzanie zeznań podatkowych PIT 38 2019 – Składanie druku PIT M

Przekaż swój 1% na Drewnickie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Empatia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000331977

  • Adres: UL. RYCHLIŃSKIEGO 1, 05-091 ZĄBKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój 1%. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych pitów 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które odprowadzamy dla danej OPP, to dla tych organizacji zasadnicze wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często są nieduże kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów.
Wyliczanie druku PIT Z, obliczenie zeznania rocznego, składanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36, rozlicz PIT 36L. Rozliczenia roczne formularzy PIT 28A 2018, rozliczenia deklaracji PIT 36S 2019. Rozliczenia rocznego zeznania PIT 37, rozliczenia formularzy 2019, rozliczenia PIT O 2018. Rozliczanie formularzy PIT BR, rozliczenie druku PIT D 2019, rozlicz roczne zeznania PIT 28 2018, rozliczenie zeznań rocznych podatkowych PIT 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !