Wypełnianie formularza PIT 36L – Rozliczenie roczne PIT D

Przekaż swój 1% na Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000332365

  • Adres: UL. SOKOŁA 24/108, 32-500 CHRZANÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity program PIT Format 2020 ułatwi odprowadzić 1 procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji poważna pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji kwestii istotnych dla wszystkich.
Wyliczenia zeznania PIT, najlepszy program do rozliczenia pitów, sporządzenie zeznania rocznego PIT 36 2019, pobierz wiarygodny program do wypełniania pitów. Rozliczenie roczne druków PIT 28B 2020, rozlicz roczne zeznania podatkowe PIT 36L 2019, rozliczenia formularzy PIT 39. Roczne rozliczenie formularzy PIT ZG, rozliczenie formularza 2019. Roczne zeznanie podatkowe PIT 28 2020, rozliczenia roczne formularzy PIT M 2019. Rozliczanie zeznań PIT 38 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !