Bezpłatny dobry program do wypełnienia pit-ów 2022 – Sporządź PIT 36L

Przekaż swój 1,5% na FUNDACJA ALZHEIMEROWSKA - WSPIERANIE DIAGNOSTYKI, LECZENIA, NAUKI I DYDAKTYKI W LECZNICTWIE PAŃSTWOWYM I PRYWATNYM W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ I W KRAJACH EUROPY ŚRODKOWEJ

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000146940

  • Adres: UL. PASTEURA 10, 50-367 WROCŁAW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT 2022 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2022 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Powinno się pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji zasadnicze wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie decydujących obowiązków organizacji. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego każdy płatnik podatku ma prawo nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój 1 procent.
Jak złożyć roczne zeznanie podatkowe PIT 37 2022, składanie deklaracji PIT Z, bezpłatny łatwy program do rozliczenia pit-ów 2023, jak obliczyć roczne zeznanie podatkowe PIT 2022. Wyliczenie formularza PIT B 2023, składanie druków PIT B. Wypełnienie załączników PIT Z, roczne rozliczenia zeznania podatkowego, jak obliczyć roczne zeznania PIT 37. Sporządź zeznania roczne PIT 38, wypełnienie PIT ZG 2023, rozliczenia druku PIT DS 2023.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !