Sporządzenie rocznych zeznań PIT 2020 – Wypełnienie zeznania PIT 2020

Przekaż swój 1% na Inicjatywa dla Zwierząt

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000213078

  • Adres: PLAC SŁOWIAŃSKI 17/3, 65-069 ZIELONA GÓRA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie decydujących obowiązków organizacji. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje i Ty posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 umożliwi przekazać 1 procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji pit 2019 do rozliczania ze skarbówką, to także możliwość pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż 1% Twoich podatków, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji poważna pomoc.
Sporządzanie formularzy PIT M, rozlicz druki PIT 36. Rozliczenie rocznego zeznania podatkowego PIT 36, rozliczenia roczne formularza PIT 28A, rozliczanie zeznań rocznych PIT 37, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 39 2020. Rozliczenia formularza PIT 2019, rozliczenia zeznania rocznego PIT 28 2019. Rozliczanie formularza PIT B, rozliczenie druków PIT D 2019, rozliczenia roczne druku PIT 28A 2020. Rozliczenia roczne formularza PIT ZG.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !