Pobierz bezpłatny program do PIT – Obliczenie rocznego zeznania PIT 36L

Przekaż swój 1% na Poznański Chór Polihymnia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000138675

  • Adres: UL. ZDOBYWCÓW MONTE 38, 61-695 POZNAŃ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych. Byłoby wskazane mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji ważnych dla nas zagadnień. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok każdy płatnik podatku ma możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi podarować Twój jeden procent.
Wypełnienie deklaracji PIT 38, rozlicz formularze PIT 37, oblicz roczne zeznanie podatkowe PIT 36. Rozliczenie roczne druków PIT D 2020, jak obliczyć formularz PIT 39 2020, złóż załącznik PIT Z 2020, oblicz roczne zeznania PIT 38 2020. Składanie druków PIT M 2019, złóż druki PIT 38, obliczanie druku PIT 28, rozliczenie druku PIT 38. Jak obliczyć zeznanie podatkowe PIT 28 2019, darmowy prosty program do sporządzania pit-ów. Dobry program do rozliczania pit.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !