Sporządź roczne zeznanie podatkowe PIT 39 2020 – Prosty program do PIT

Przekaż swój 1% na Fundacja Wolność i Pokój

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000377302

  • Adres: UL. GWIAŹDZISTA 5C/M.7, 01-651 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty również posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a program PIT 2019 Format usprawni podarować 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych pitów 2020 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego wspierając ich działalność pomocową. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji olbrzymia pomoc. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie decydujących obowiązków organizacji.
Wypełnienie formularza PIT 37, jak złożyć zeznania podatkowe PIT, sporządzenie druków PIT 2K 2019, roczne zeznania PIT 37. Rozliczenia zeznania rocznego PIT 37, rozliczanie formularza PIT O 2019, rozliczenie druków PIT O, rozlicz PIT 36L. Rozliczenie zeznań PIT 37 2019, roczne rozliczenie formularzy PIT Z 2019, rozliczenia rocznego zeznania PIT 36. Rozliczanie druków PIT 28, rozliczenia zeznań podatkowych PIT 38 2020, rozliczanie formularzy PIT BR.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !