Jak wyliczyć formularze PIT 39 – Jak wypełnić druki PIT O 2018

Przekaż swój 1% na Fundacja na Rzecz Wpierania Renowacji Zabytków Motoryzacji Oraz Edukacji

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000328113

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja kwestii istotnych dla wszystkich. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może dać radość potrzebującym, a bezpłatny PIT 2018 Format umożliwi podarować Twój jeden procent. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2018 i rozliczenie podatku dochodowego, ale ponadto możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Jak wyliczyć roczne zeznania PIT 28 2018, wyliczanie rocznych zeznań PIT 39 2019. Pobierz darmowy program do sporządzania pit, składanie zeznań rocznych PIT 38, roczne rozliczenie PIT ZG. Rozliczenie roczne druków PIT BR 2018, rozliczenia formularzy PIT O, rozliczenia roczne - załącznik NIP 7 2019, rozliczenia roczne deklaracji PIT 36LS 2018. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36L 2018, rozliczenie PIT 2K 2018, rozliczenia deklaracji PIT 36L 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !