Wypełnianie druków PIT 36 2019 – Oblicz druki PIT DS

Przekaż swój 1% na Fundacja Pomocy Sierotom

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000373967

  • Adres: OS. OŚWIECENIA 10/40, 31-635 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi przekazać Twój 1%. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji pokaźna pomoc. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie zadań doniosłych dla wielu osób.
Jak wyliczyć zeznanie roczne PIT 36L, wypełnianie PIT BR 2020, obliczenia druków PIT B 2019, sporządzenie formularza PIT 36S 2020. Roczne rozliczenia zeznań PIT, sporządzenie rocznego zeznania podatkowego PIT, roczne rozliczenie deklaracji PIT DS, sporządzanie zeznania podatkowego rocznego PIT 37. Roczne rozliczenie formularzy PIT 36, składanie druków PIT 2020, rozliczenia rocznych zeznań PIT 39. Rozliczenia PIT, rozliczenia roczne - załącznik PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !