Roczne rozliczenie formularza PIT Z 2020 – Wypełnianie formularza PIT D

Przekaż swój 1% na Fundacja Salony

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000376581

  • Adres: UL. BURSZTYNOWA 15, 65-012 ZIELONA GÓRA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znacząca pomoc. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół są małe kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie decydujących obowiązków organizacji. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to poza tym możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Składanie zeznań rocznych podatkowych PIT 39 2020, roczne rozliczenia druku PIT 37. Składanie druku PIT O 2019, rozlicz deklaracje PIT O 2019. Rozliczenie deklaracji PIT 36L 2020, rozliczanie rocznego zeznania, rozliczenia roczne druku PIT B, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36 2019. Rozliczenia deklaracji PIT M, rozliczenia druku PIT 39 2019. Rozliczenia zeznania podatkowego PIT 39 2019, wyliczenia rocznych zeznań, obliczenie zeznań rocznych 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !