Oblicz deklaracje PIT 37 2018 – Oblicz zeznania podatkowe roczne PIT 38

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Wspierania Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000369186

  • Adres: UL. STANISŁAWA 10/9, 50-084 WROCŁAW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji istotnych dla nas problemów. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego każdy płatnik podatku ma prawo nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT 2018 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2018 rok i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Jak obliczyć druk PIT 36 2019, wyliczenia rocznych zeznań podatkowych 2018. Obliczenia rocznych zeznań podatkowych, składanie załączników PIT ZG 2019, roczne rozliczenie druku PIT 39 2018. Rozliczenie roczne - załącznik PIT WZ, rozliczenia druków PIT O 2019. Rozliczenia formularza PIT D, rozliczenia PIT 38 2019, rozliczanie formularzy PIT 28A. Rozliczenie druku PIT 39 2018, rozliczanie zeznania PIT 38, rozliczenia roczne formularzy PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !