Darmowy łatwy program PIT format – Wyliczenia druków PIT 28B

Przekaż swój 1,5% na Fundacja Dzieciom Pomagaj

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000285433

  • Adres: UL. RADOSNA 1, 62-872 WOLICA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji pokaźna pomoc. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to z reguły są nieduże kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie nieobojętnych nam spraw. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, także i TY masz sposobność przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 umożliwi przekazać 1 procent.
Sporządzanie druków PIT Z, roczne rozliczenia formularzy PIT O 2020, rozliczenie roczne formularzy PIT 37, rozlicz druki PIT 37 2020. Złóż roczne zeznanie podatkowe PIT 36 2019, jak wypełnić zeznania podatkowe 2020. Wylicz zeznania roczne 2020, obliczenie formularza PIT 36L 2020. Darmowy polecany program do rozliczania pit-ów, wypełnij zeznania podatkowe roczne 2019, roczne rozliczenie - załącznik PIT BR. Jak wypełnić zeznania PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !