Wypełnij formularze PIT O – Wypełnianie zeznania PIT 39

Przekaż swój 1% na Fundacja Pomaluj Mój Świat

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000387299

  • Adres: BIELSKO-BIAŁA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 ułatwi odprowadzić 1 procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji ogromne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie kwestii istotnych dla wszystkich.
Jak wypełnić roczne zeznania 2020, roczne rozliczenia deklaracji PIT B 2020, sporządź druk PIT WZ. Darmowy wiarygodny program do sporządzania pitów 2019, sporządzanie zeznań podatkowych PIT 2019, jak wyliczyć deklarację PIT 37, jak wypełnić PIT WZ 2020. Jak wypełnić deklaracje PIT 28B 2019, jak sporządzić formularz PIT M 2020. Oblicz formularze PIT B, wypełnij formularze PIT DS 2020, rozliczenia rocznego zeznania PIT 28 2020, obliczenie zeznania podatkowego 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !