Sporządź zeznania podatkowe PIT 38 – Oblicz zeznanie roczne 2018

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Kielcach

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000158674

  • Adres: PLAC STANISŁAWA 2B/217, 25-342 KIELCE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, również i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2019 uprości ofiarować jeden procent. Darmowy PIT 2018 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych pit 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP w celu na działalności charytatywnej. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są drobne kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów.
Złożenie formularza PIT Z 2018, jak wypełnić formularze PIT MIT 2018, wylicz formularz PIT D, pobierz bezpłatny program do rozliczenia pit-ów 2018. Rozliczenie zeznania rocznego PIT 36 2019, rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 39, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 36. Rozliczenia formularza PIT BR, rozliczenia zeznań PIT 38, rozliczanie formularzy PIT 36L 2019, rozliczenie druku PIT 2K 2019. Rozliczanie zeznania podatkowego PIT.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !