Złożenie druków PIT Z – Wypełnienie PIT ZG 2019 – Rozliczenie druku PIT

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000142000

  • Adres: UL. JANA PAWŁA II 2, 57-320 POLANICA-ZDRÓJ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze możliwość pomocy na rzecz danej OPP wspierając ich działalność pomocową. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji olbrzymia pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są małe kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja znaczących dla nas spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok także i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2020 usprawni podarować Twój 1 procent.
Wyliczanie zeznania podatkowego PIT 36L, obliczenia zeznania rocznego PIT 36L 2020, składanie deklaracji PIT D 2019, rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 36. Rozliczenia zeznania podatkowego PIT, rozliczenia PIT 28 2019, rozliczanie druku PIT M. Rozliczenia roczne deklaracji PIT Z, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 39 2019, rozliczenie roczne - PIT Z 2020, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 37 2019. Rozlicz zeznania roczne podatkowe PIT 36 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !