Rozliczenie roczne formularza PIT 39 2019 – Wypełnij formularz PIT 36S

Przekaż swój 1% na Wielkopolski Związek Koszykówki w Poznaniu

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000210172

  • Adres: UL. REYMONTA 35/20, 60-791 POZNAŃ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, również i TY posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 ułatwi odprowadzić Twój 1 procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, ale dodatkowo sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych. Powinno się pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich poważna pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób.
Składanie deklaracji PIT 39 2020, roczne rozliczenie zeznań PIT 37 2020, rozliczenie roczne druku PIT O. Rozliczenia roczne - NIP 7 2019, rozliczenie druków PIT 2020. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 38, rozliczenie formularzy PIT B. Rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT, rozliczenia roczne zeznań PIT 36. Rozliczanie deklaracji PIT 36L, rozliczenia zeznania rocznego PIT 37 2020, rozliczenia roczne - załącznik PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !