Jak sporządzić formularz PIT WZ – Jak wyliczyć zeznania roczne PIT 36

Przekaż swój 1,5% na Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000170802

  • Adres: UL. JÓZEFA WYBICKIEGO 3A, 31-261 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego wspierając ich działalność pomocową. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż 1 procent należnego odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie istotnych dla nas problemów. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 uprości ofiarować 1 procent.
Darmowy łatwy program do wypełniania pit-ów, wyliczenie PIT D. Sporządź druki PIT 37, pobierz sprawdzony program do wypełniania pit-ów 2020, składanie rocznego zeznania PIT 28 2020, rozlicz formularze PIT 36L 2019. Rozliczenie zeznania podatkowego PIT 39, rozlicz zeznania podatkowe PIT 28. Rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 38, rozliczenia formularza PIT, rozliczenia formularzy PIT M, rozliczenia roczne - załącznik NIP 7.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !