Sporządzenie rocznego zeznania PIT 39 2019 – Wypełnienie druku PIT 28A

Przekaż swój 1,5% na Fundacja Bona Fide

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000298943

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody również i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować Twój 1 %. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia dla ich podopiecznych. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej zasadnicze wsparcie.
Wypełnianie formularzy PIT ZG 2020, rozlicz zeznanie podatkowe 2020, jak sporządzić formularz PIT MIT 2020. Bezpłatny program pit-y, zeznania podatkowe, jak złożyć załączniki PIT DS, sporządź deklaracje PIT MIT 2020. Roczne rozliczenie zeznania podatkowego PIT 39, rozliczenia zeznania podatkowego PIT 39 2020, rozliczenia roczne - PIT B 2019, rozliczanie formularzy PIT D 2019. Rozliczenie formularza, rozlicz roczne zeznania PIT 2020.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !