Jak obliczyć formularz PIT 36S – Jak wypełnić zeznania PIT

Przekaż swój 1% na Wolontariat Św. Eliasza

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000178336

  • Adres: UL. PORUCZNIKA WĄCHAŁY 5, 30-608 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, także i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a znakomity darmowy program usprawni podarować jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów 2020 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie decydujących obowiązków organizacji.
Złóż zeznania roczne podatkowe 2019, jak sporządzić zeznanie roczne podatkowe PIT 39, wiarygodny program do pit. Pobierz prosty program do wypełniania pit 2020, składanie NIP 7. Rozlicz druki PIT ZG, rozliczenie formularza PIT 28. Rozliczenie formularzy PIT O 2019, rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 37 2019, rozliczenia roczne zeznań podatkowych 2019, rozliczenia formularza PIT 38 2020. Rozliczenia zeznań PIT 36 2020, rozlicz druk PIT M 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !