Wyliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 37 2020 – Rozlicz PIT O

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000177561

  • Adres: UL. MICKIEWICZA 3, 37-100 ŁAŃCUT
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty również masz sposobność przyjść innym z pomocą, a program PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić 1 procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP celem wykonania ich zadań statutowych. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji zasadnicze wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji ważnych dla nas zagadnień.
Wyliczenie formularza PIT 36LS, oblicz zeznania roczne 2020, sporządzenie formularza 2019. Pobierz prosty program do rozliczeń pit 2020, rozliczenie roczne zeznania 2019, rozlicz druki PIT DS. Rozliczenie formularzy PIT 28B, rozlicz roczne zeznania podatkowe PIT 38 2019, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT, rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36. Rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 36L 2019, rozlicz deklaracje PIT D.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !