Rozlicz druki PIT B 2019 – Jak wypełnić załączniki PIT 2K 2020

Przekaż swój 1% na Nauticus Fundacja Promocji Sportów Wodnych Dzieci i Młodzieży

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000289669

  • Adres: UL. SIELSKA 38, 10-803 OLSZTYN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 oraz rozliczenie podatkowe, to również sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie nieobojętnych nam spraw. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo i Ty posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 ułatwi odprowadzić 1 procent.
Darmowy łatwy program do sporządzania pit-ów 2019, wyliczenie PIT B. Obliczanie deklaracji PIT 2K, sporządzenie formularzy PIT DS 2019, polecany program do rozliczania pit 2019. Rozliczenie rocznego zeznania podatkowego 2020, rozlicz roczne zeznania PIT 28, rozliczenia roczne formularzy PIT DS, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 36L 2020. Rozliczanie deklaracji PIT 2020, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 39, rozliczanie formularza PIT B 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !