Złóż druk PIT WZ 2020 – Wypełnij PIT 36LS – Wypełnij formularz PIT MIT

Przekaż swój 1% na Katolickie Centrum Edukacji i Kultury im. Jana Pawła Ii w Śremie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000414998

  • Adres: UL. STASZICA 1, 63-100 ŚREM
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, jakie przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji znacząca pomoc.
Wypełnienie rocznego zeznania, rozlicz zeznanie roczne podatkowe 2019, jak rozliczyć formularze PIT O. Wyliczenia zeznań rocznych podatkowych PIT 37, sporządzanie zeznania podatkowego rocznego PIT 38. Wyliczenie formularza PIT 36S, składanie druków 2020, wypełnij załącznik PIT B 2020, roczne rozliczenia PIT 39 2019. Obliczanie formularzy PIT ZG, rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT 2019. Jak złożyć deklaracje PIT ZG 2020, składanie formularzy PIT B 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !