Jak wypełnić PIT 38 – Obliczenia druku PIT Z – Oblicz PIT Z 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu - Wypłyń na Głębię

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000276671

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej duże wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody każdy płatnik podatku ma prawo nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 uprości ofiarować Twój jeden procent. PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenia z fiskusem, to również możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej.
Złóż zeznanie podatkowe 2020, jak wyliczyć deklaracje PIT D 2020, wiarygodny program do wypełnienia pit 2020, pobierz sprawdzony program do rozliczenia pit 2019. Składanie PIT DS 2020, rozlicz formularz PIT DS 2020, rozliczenie formularza PIT O 2019. Rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT 39 2020, rozliczenie roczne - załączniki PIT BR 2019, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 36, rozliczenie roczne druku PIT ZG. Sporządź formularze PIT 28B.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !