Rozliczenia roczne – Załącznik PIT MIT – Oblicz druki PIT DS

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Nasza Jedynka

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000343687

  • Adres: UL. LIMANOWSKIEGO 12, 58-300 WAŁBRZYCH
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podaruj część swojego podatku osobistego, to z reguły są drobne kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma możliwość przyjść innym z pomocą, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie przygotowanie rocznych pitów za 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które przeznaczamy dla danej OPP, to dla tych organizacji zasadnicze wsparcie.
Złóż załączniki PIT BR, jak sporządzić zeznania roczne podatkowe PIT 28 2019, wylicz zeznanie PIT 39, obliczenia druków PIT B. Sporządzanie formularza PIT 36S, roczne rozliczenia zeznań, składanie rocznego zeznania PIT 39. Roczne rozliczenie deklaracji PIT D, rozliczenie zeznania podatkowego rocznego PIT 36 2019, rozlicz zeznania podatkowe PIT 37. Rozliczenia roczne zeznań PIT 28 2020, rozliczenia rocznych zeznań PIT 39 2020. Rozliczanie druku PIT 28 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !