Wypełnienie deklaracji PIT DS 2019 – Złożenie deklaracji PIT DS 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne dla Braci Mniejszych

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000324731

  • Adres: UL. ŁAGODNA 93/32, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent odpisu podatku, jakie oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niebagatelne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP w celu na działalności charytatywnej.
Rozliczenia druku PIT 36LS, rozliczanie druków PIT 36 2019, rozliczenia roczne, rozliczenia roczne - załączniki PIT WZ. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 37 2019, rozliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 36. Rozliczenia roczne PIT 2020, rozliczenia roczne zeznań PIT 28 2019, rozliczanie deklaracji PIT 36, rozliczenia zeznania rocznego PIT 37. Rozliczanie formularza PIT M 2019, rozliczenie druków PIT O. Rozliczanie rocznych zeznań podatkowych PIT 38.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !