Pobierz darmowy program do wypełnienia pit-ów 2020 – Druki PIT DS 2019

Przekaż swój 1,5% na Katolickie Stowarzyszenie Ecclesia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000402304

  • Adres: UL. TRZEBNICKA 35, 55-120 OBORNIKI ŚLĄSKIE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są nieduże kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie zadań doniosłych dla wielu osób. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego każdy płatnik podatku ma możliwość dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2020 usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok oraz rozliczenie podatkowe, ale w dodatku sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP wspierając ich działalność pomocową. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, jakie odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji znacząca pomoc.
Obliczenia druku PIT 36, sporządzanie formularzy PIT 2019. Roczne rozliczenia zeznań podatkowych PIT 38, rozliczenie roczne zeznań podatkowych PIT 36, rozlicz PIT 36, rozliczenie PIT 37. Roczne rozliczenie formularzy PIT O 2020, rozliczenie roczne deklaracji PIT ZG 2019. Rozliczanie druków PIT 2019, rozliczenia PIT O. Rozliczenia roczne - załączniki PIT MIT, rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 2020. Rozliczenie formularzy PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !