Wyliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 28 2020 – Rozlicz PIT 36LS

Przekaż swój 1% na Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000210992

  • Adres: ul. Staromiejska 5/3, 58-560 JELENIA GÓRA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, także i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić 1%. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku możliwość wsparcia na rzecz danej OPP na ich dobroczynną działalność. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie.
Wypełnienie formularzy, jak wypełnić zeznanie podatkowe roczne PIT 39 2019. Sprawdzony program do sporządzania pit-ów, obliczenie rocznego zeznania 2019, składanie formularzy PIT B 2019. Rozliczanie formularzy PIT BR, rozliczenie rocznego zeznania podatkowego, rozlicz roczne zeznania PIT 36 2019. Rozliczenia roczne formularzy PIT DS 2019, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 37. Rozliczanie deklaracji PIT 28A 2019, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 39 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !