Jak obliczyć druki PIT 36S 2020 – Prosty program do rozliczeń PIT 2020

Przekaż swój 1% na Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000491138

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie deklaracji pit 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, jakie odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są drobne kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program uprości ofiarować Twój 1 %.
Złożenie deklaracji PIT 28A 2020, pobierz polecany program do pit-ów 2019, pobierz sprawdzony program do rozliczenia pit-ów, roczne rozliczenie deklaracji PIT 28A 2019. Pobierz dobry program do wypełniania pit 2019, obliczenie formularzy PIT B. Roczne rozliczenia zeznań PIT 37 2019, jak rozliczyć zeznania podatkowe roczne PIT 2020. Jak sporządzić zeznanie roczne podatkowe PIT, roczne rozliczenia PIT 28, jak wyliczyć roczne zeznania PIT 38 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !