Oblicz PIT O – Złożenie załączników PIT MIT 2020 – Oblicz PIT 28A 2019

Przekaż swój 1% na Klub Fantastyki Druga Era

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000207209

Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie istotnych dla nas problemów.
Złożenie deklaracji PIT Z 2019, jak wypełnić deklarację PIT BR 2019, wylicz deklarację PIT D 2019, obliczenie rocznego zeznania PIT 39. Składanie załącznika PIT ZG 2019, polecany program do rozliczeń pit, rozliczenie zeznań rocznych podatkowych PIT 36. Rozlicz roczne zeznania podatkowe PIT 36L 2019, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych, rozliczenia formularzy PIT 36L 2019. Rozliczenia roczne - PIT MIT, rozliczanie formularza PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !