Sporządzanie formularza PIT 28 2019 – Sporządzanie PIT 2K 2019

Przekaż swój 1% na Łańcuckie Stowarzyszenie Oświatowe

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000293298

  • Adres: UL. PIŁSUDSKIEGO 7, 37-100 ŁAŃCUT
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to z reguły są drobne kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie znaczących dla nas spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok każdy płatnik podatku ma sposobność udzielić wsparcia, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie rocznych pitów 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych. Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji poważna pomoc.
Pobierz bezpłatny program do rozliczeń pit 2019, roczne rozliczenia druków. Obliczenie PIT M, roczne rozliczenie - PIT ZG 2019, pobierz darmowy program do rozliczania pit 2019, obliczenie formularza 2019. Rozliczanie druków PIT DS, jak wypełnić roczne zeznania PIT 36L. Sporządź zeznania podatkowe PIT 2020, wypełnianie PIT 2020, rozliczenie roczne deklaracji PIT 36S, darmowy sprawdzony program do pit-ów. Dobry program do wypełnienia pit.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !