Wypełnij zeznanie roczne podatkowe PIT 36L 2019 – Rozlicz PIT DS 2020

Przekaż swój 1% na Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000225114

  • Adres: UL. TOWAROWA 4, 58-140 JAWORZYNA ŚLĄSKA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Przygotowując deklaracje podatkowe obejmujące Twoje zeszłoroczne dochody także i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi przekazać jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie.
Wyliczenie formularza PIT B 2019, oblicz zeznania roczne PIT 2020. Sporządzenie formularza PIT 36L, pobierz prosty program do sporządzania pit. Rozliczenie roczne zeznania podatkowego PIT 2019, rozlicz druki PIT D, rozliczenia roczne formularza PIT 2K. Rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36 2020, rozliczenia deklaracji PIT ZG 2020, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT, rozliczenia formularzy PIT BR 2020. Rozliczanie druku PIT DS 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !