Roczne rozliczenie PIT D – Sporządź druki PIT 28 – Rozliczanie PIT O

Przekaż swój 1% na Federacja na Rzecz Reintegracji Społecznej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000162817

  • Adres: UL. TAMKA 38/704, 00-355 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły są nieduże kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty również masz sposobność dać radość potrzebującym, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 uprości ofiarować Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego wspierając ich działalność pomocową. Powinno się pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji olbrzymia pomoc.
Wyliczenie deklaracji PIT 39, oblicz roczne zeznania podatkowe, sporządzenie deklaracji PIT D 2020, roczne rozliczenia druku PIT ZG. Sporządzanie formularza PIT 38, roczne rozliczenia zeznania podatkowego PIT 36, rozliczenie druków PIT 28 2020, rozliczenie rocznych zeznań. Rozlicz roczne zeznania PIT 36L, rozliczenia roczne PIT 28 2020, rozliczenia druków PIT 36S, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 2019. Rozliczanie druku.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !