Jak złożyć załączniki PIT ZG – Program do PIT 2020 – Wypełnij druki PIT

Przekaż swój 1% na Fundacja Pzol na Rzecz Wsparcia Chorych Psychicznie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000452494

  • Adres: UL. GRANICZNA 7, 34-312 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, które oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich istotna pomoc. Podaruj część swojego podatku osobistego, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma prawo przyjść innym z pomocą, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój 1 procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Złożenie zeznań rocznych PIT 36, obliczenia deklaracji PIT 2020, rozliczenia zeznań rocznych PIT 38 2019. Jak sporządzić załącznik PIT Z, sporządź zeznanie PIT 36L 2020, sprawdzony program do pitów 2019, wyliczanie druków PIT 2K. Wylicz deklarację PIT 38, wyliczanie formularzy PIT DS, sporządź roczne zeznania podatkowe PIT 2019. Wyliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT, sporządzanie zeznań podatkowych PIT 28, wypełnij formularze PIT WZ 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !