Rozliczenie roczne zeznań PIT 39 2020 – Rozliczenie PIT BR

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Szczęśliwy Dom Im.wiktorii i Józefa Ulmów z Dziećmi

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000277020

  • Adres: UL. TARGOWA 1, 35-064 RZESZÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych pitów za 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Byłoby wskazane mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń znaczne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY masz sposobność dać radość potrzebującym, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 uprości ofiarować Twój jeden procent.
Wylicz zeznanie podatkowe PIT 2020, obliczenia druków PIT D, sporządzanie formularza PIT 38 2019. Roczne rozliczenia zeznań PIT 28, rozliczenie roczne zeznania podatkowego PIT 28 2020, rozlicz formularze PIT B 2019. Rozliczenie formularzy PIT B, rozliczenie roczne - PIT OP 2020, rozlicz zeznanie podatkowe PIT 37, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych 2019. Rozliczenia PIT 28, rozliczenia roczne - załącznik PIT DS, rozliczanie PIT DS 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !