Oblicz formularz PIT – Jak sporządzić zeznania podatkowe roczne

Przekaż swój 1% na Fundacja Chałubińszczaków

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000229661

  • Adres: UL. MARIACKA 25, 26-600 RADOM
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są małe kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty również posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 uprości ofiarować Twój 1 %. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych pitów za 2018 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich ogromne wsparcie.
Darmowy najlepszy program do wypełniania pitów, wyliczenie rocznych zeznań PIT 28, obliczanie druków PIT 36S, sporządzenie PIT M. Program do rozliczania pit-ów 2019, rozliczenie zeznania PIT 28 2018, rozliczanie zeznań podatkowych, rozlicz zeznania roczne podatkowe PIT. Rozliczenie roczne druków PIT 2019, rozliczanie druków PIT 36L, rozliczenia PIT ZG 2019, rozliczenia roczne - załączniki PIT OP 2018. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 37 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !