Rozliczenia roczne druków PIT DS 2019 – Roczne rozliczenie PIT B

Przekaż swój 1% na Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000210279

  • Adres: PLAC WOLNOŚCI 2, 19-400 OLECKO
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie łatwe i proste wypełnienie deklaracji pit 2019 oraz rozliczenie podatkowe, ale dodatkowo sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Powinno się nie zapominać o tym, iż 1 procent należnego odpisu podatku, jakie przekazujesz na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji ogromne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie nieobojętnych nam spraw. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok i Ty posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format usprawni podarować jeden procent.
Wypełnienie załącznika PIT DS 2019, najlepszy program do sporządzania pit 2019. Wylicz druk PIT DS, rozlicz druki PIT Z 2019, rozliczenie formularza PIT 2K 2019. Rozliczenia roczne formularza PIT D, rozliczenia roczne PIT 38 2019, sprawdzony program do rozliczania pitów 2020, sporządzenie formularza. Wylicz deklarację PIT D, rozliczenie roczne PIT O, załącznik PIT D 2020. Roczne rozliczenia - PIT 2K, wypełnij formularz PIT B 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !