Wypełnij formularz PIT 36S 2020 – Składanie druku PIT Z

Przekaż swój 1,5% na Beskidzki Klub Motorowy

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000151760

  • Adres: UL. ŻYWIECKA 67, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często są małe kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja ważnych dla nas zagadnień. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program usprawni podarować Twój 1 %. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie deklaracji pit 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, ale ponadto możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie oddajesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie.
Rozliczanie formularzy PIT 36L, jak wyliczyć zeznania roczne podatkowe PIT 36 2019. Wyliczenie formularzy PIT 36 2019, sporządzenie druku PIT 28B. Złóż druki PIT WZ 2019, pobierz wiarygodny program do pit-ów, rozliczenia roczne druków PIT D. Jak złożyć zeznania podatkowe PIT 39 2019, rozliczanie deklaracji PIT B. Bezpłatny polecany program do rozliczeń pit, wypełnianie druku PIT MIT 2020, rozliczenie zeznań podatkowych PIT, wypełnij formularze PIT WZ 2020.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !