Rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 38 2020 – Rozliczanie PIT

Przekaż swój 1% na Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000145482

  • Adres: UL. BARKOWSKA 167 C, 43-346 BIELSKO-BIAŁA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często są nieduże kwoty, ale kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja znaczących dla nas spraw. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, Ty także posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program uprości ofiarować Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Byłoby wskazane nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie.
Wypełnianie druku PIT 28A 2019, oblicz PIT B 2019, sporządzenie deklaracji PIT 2019. Pobierz najlepszy program do wypełnienia pit 2019, sporządzanie druku PIT Z, roczne rozliczenia PIT D 2020. Rozliczenie deklaracji PIT 36S 2020, rozliczanie PIT M 2020. Rozliczenia roczne druku PIT 39, rozlicz roczne zeznanie podatkowe PIT, rozliczenie roczne - załączniki PIT M. Rozlicz zeznanie roczne PIT 36L 2020, rozliczenia formularzy PIT 2K.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !