Obliczanie PIT BR – łatwy program PIT format – Jak wypełnić druk NIP 7

Przekaż swój 1% na Fundacja Szczecińska Akademia Piłkarska

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000388898

  • Adres: UL. KARŁOWICZA 28, 71-102 SZCZECIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować Twój 1 %. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie deklaracji pit 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest nie zapominać o tym, iż 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niemałe wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie decydujących obowiązków organizacji.
Polecany program do pitów, pobierz darmowy program do pit-ów 2020. Pobierz najlepszy program do rozliczenia pit-ów 2019, pobierz prosty program do wypełniania pit. Polecany program do wypełnienia pit-ów 2020, roczne rozliczenia - załącznik PIT WZ 2020. Obliczenia deklaracji PIT ZG 2020, rozliczenia PIT 36LS 2020, jak wyliczyć roczne zeznanie podatkowe PIT 36L 2019. Wypełnianie formularzy PIT 2K 2020, rozliczenie roczne - załączniki PIT DS 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !