Jak wypełnić deklarację PIT 36L – Program do rozliczeń PIT 2018

Przekaż swój 1% na Fundacja Kapucyńska im. Bł. Aniceta Koplińskiego

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000373790

  • Adres: UL. KAPUCYŃSKA 4, 00-245 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich duże wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie decydujących obowiązków organizacji. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2019 umożliwi przekazać Twój jeden procent. PIT 2018 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie zeznań podatkowych za rok 2018 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych.
Wypełnij formularze PIT DS, rozlicz zeznania roczne podatkowe PIT 36L 2018, pobierz prosty program do rozliczenia pitów. Rozliczenie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2019, obliczanie zeznania podatkowego PIT 2018. Wypełnianie załącznika PIT ZG, składanie formularzy PIT 38, jak obliczyć formularze PIT M. Jak sporządzić deklaracje PIT 2K 2018, rozlicz zeznania podatkowe PIT 36, roczne zeznania PIT 2019. Pobierz wiarygodny program do sporządzania pit-ów.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !