Składanie druków PIT 28 2020 – Roczne rozliczenie druków PIT ZG

Przekaż swój 1% na Fundacja Banku Pekao S.a. Imienia Dr. Mariana Kantona

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000172721

  • Adres: UL. GRZYBOWSKA 53/57, 00-950 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że 1 procent naszych podatków, jakie przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niemałe wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to z reguły są drobne kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie ważnych dla nas zagadnień. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych zeznań podatkowych za 2019 rok i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Formularz PIT MIT, jak wyliczyć druki PIT BR 2019. Wypełnienie zeznań podatkowych PIT 39 2020, oblicz druki PIT. Wyliczanie zeznania 2020, obliczenie deklaracji PIT 2K. Sporządź zeznanie PIT 36L 2019, rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT. Sporządzanie druku PIT O 2019, rozlicz deklaracje PIT O 2020, rozliczenie roczne PIT B 2020, rozliczenia roczne deklaracji PIT DS. Rozliczenie formularza PIT M, rozliczenia roczne formularzy PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !